Новини

 

ПЛАН

проведення двадцять першої сесії

Ужгородської районної ради VІІ скликання 22 грудня 2017 року

                                                      

18 грудня 2017 року

(овальний зал РР, ІІ поверх)

               

11 .00   – засідання  комісії  з питань економічного розвитку, підприємництва, екології, надр та земельних ресурсів;

                                                                                   Готра М.М.

12 .00   – засідання комісії з питань комунальної власності та приватизації.

                                                                                    Рішко В.В.                                                                               

 14 .00  – засідання  комісії  з питань законності і правопорядку, регламенту, депутатської етики і контролю за виконанням рішень районної ради.

                                                                                   Матіцо С.С.

 

19 грудня 2017 року

13.00   – засідання  комісії  з питань бюджету;

                                                  Боднар Й.Й.

22 грудня 2017 року

10:00  –  засідання двадцять першої сесії Ужгородської районної ради VІІ скликання

 

 

У К Р А Ї Н А

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови Ужгородської  районної ради

Закарпатської області

від  “13”12.2017 року №76-о

              м. Ужгород

 

Про скликання двадцять першої

сесії районної ради VII  скликання

 

 

У відповідності до статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування   в  Україні»,   статей  8,  9  Регламенту  роботи  районної  ради VII скликання,  скликати  двадцять  першу  сесію  районної ради VII скликання  22 грудня  2017 року  в  приміщенні  сесійної  зали  районної  ради  о 10:00 годині з порядком денним:

1. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних  і  допоміжних  будівель  та  споруд  технічної  інфраструктури (кад. № 2124884800:10:014:0067) (КП «Водоканал м. Ужгорода»).

2. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (кад. № 2124884200:01:001:0153) (ТОВ «УНГВАРДОРБУД»).

3. Про звернення депутатів Ужгородської районної ради.

4. Про  план  роботи  районної ради на І півріччя 2018 року.

5. Про оплату праці голови та заступника голови районної ради.

6. Про витрати на утримання виконавчого апарату районної ради на 2018 рік.

7. Про внесення змін до рішення районної ради від 05.01.2016 р.  №33 «Про програму раціонального та ефективного  використання майна,що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селища Ужгородського району на 2016-2018 роки» (зі змінами від 29.07.2016, 08.12.2016, 23.06.2017, 20.10.2017).

8. Про внесення змін до рішення районної ради від 04.03.2016 року  №70 «Про Програму розвитку місцевого самоврядування в Ужгородському районі на 2016 - 2020 роки».

9. Про Програму розвитку транскордонної співпраці Ужгородського району на 2018 рік.

10. Про Програму підтримки «Об’єднання прикордонних органів місцевого самоврядування Ужгородщини» на 2016-2019 роки (у новій редакції).

11. Про Програму підтримки комунального підприємства «Газета «Вісті  Ужгородщини» на 2018 рік.

12. Про Програму економічного і соціального розвитку Ужгородського району на 2018 рік.

13. Різне.

 

Голова  ради                                                                                                   Р.В.Чорнак

 

 

 

 

 

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята! 
Місцеве самоврядування є основою громадянського суспільства, вираженням ініціативи людей, дієвим інструментом вирішення не лише регіональних, а й загальнодержавних завдань. Завдяки злагодженій роботі представницької і виконавчої гілок влади, тісному співробітництву з територіальними громадами вдається не лише вирішувати чимало непростих питань у житті краю, а й реалізовувати багато перспективних планів та задумів.
Сьогодні свято для тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів і усіх громадян, виборців, які вболівають за проблеми району, села, дбають про його розквіт і зростання.
Бажаємо вам міцного здоров’я, щастя, наснаги, подальшої плідної праці заради кращого майбутнього рідного краю!

 

З повагою,

Голова райононї ради Руслан Чорнак, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради

Щиро вітаю вас із Днем Збройних Сил України. 
Бажаю здоров’я, щастя, благополуччя та родинного затишку. Нехай щира любов до України та народна повага надихають вас на нові звершення у благородній справі служіння рідному народові.
Мужності вам, миру, злагоди й добра!

 

З повагою

Голова районної ради                                         Руслан Чорнак

Сьогодні 1 грудня відбулася чергова двадцята сесія Ужгородської районної ради. Плідною та активною була робота депутатського корпусу: без зауважень та заперечень народні обранці затвердили 20 рішень.
Традиційно, перш ніж розпочати засідання сесії, народні обранці хвилиною мовчання вшанували загиблих під час проведення антитерористичної операції на Сході. Відтак перейшли до затвердження рішень. 
Районні депутати внесли зміни до цільової програми «Власний дім» та до медичних програм. Прийняли народні обранці і програми на 2018 рік, а саме: програму фінансування видатків на встановлення на пільгових умовах квартирних телефонів та на відшкодування пільгової вартості послуг зв’язку для окремих категорій громадян в районі на 2018 рік, програму «Шкільне харчування» на 2018 рік, програму протиепідемічних заходів та боротьби з інфекційними хворобами в районі на 2018 рік, програму медикаментозного забезпечення нефрологічних хворих в районі на 2018 рік, програму забезпечення виробами медичного призначення ветеранів війни та пільгової категорії населення району на 2018 рік, програму протидії захворюванню на туберкульоз в районі на 2018 рік, програму цукровий та нецукровий діабет в районі на 2018 рік. 
Не забули і про програму «Турбота» на 2018 рік, у якій, зокрема, 360 тисяч гривень передбачили для надання одноразової грошової допомоги важкохворим громадянам на лікування, протезування, придбання інплантантів, проведення оперативних втручань. Загалом на Програму запланували кошти у сумі понад 1 200 000 тисяч гривень. 
Погодили депутати діяльність районного відділення поліції за 10 місяців 2017 року, граничні суми витрат в Ужгородській районній раді, Звернення депутатів районної ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України та інші нагальні питання. 
На завершення депутати підтримали рішення про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік. Районні обранці затвердили зміни до обсягу доходів районного бюджету, розподілу видатків районного бюджету на 2017 рік за головними розпорядниками коштів та переліку місцевих (регіональних) програм, які фінансуватимуться за рахунок коштів районного бюджету у цьому році. 
Результативною була сьогоднішня сесія, а робота депутатського корпусу Ужгородської районної ради вкотре продемонструвала тісну співпрацю, незважаючи на політичну приналежність.

27 та 28 листопада народні обранці активно готувалися до проведення чергової двадцятої сесії - засідали в комісіях. До вивчення кожного проекту рішення де

путати підійшли виважено. Загалом опрацьовано близько 15 питань, які рекомендовано до затвердження вже цієї п’ятниці 1 грудня.

Увазі районних засідателів пропонується затвердити ряд нових та внести зміни до вже діючих програм, затвердити майнові та інші питання.

Плідно працювала і комісія з питань бюджету, яка розглянула та погодила внесення змін до районного бюджету на 2017 рік. Депутатська комісія перерозподілила видатки за основними розпорядниками коштів.

Участь у комісіях приймав голова Ужгородської районної ради Руслан Чорнак.  В обговоренні питань активними були депутати Йожеф Боднар, Руслан Пишка, Віктор Шелельо, Андрій Кушнірук та інші.

 

23 листопада 2017 року Ужгородський районний центр зайнятості за сприянням Ужгородської районної ради, районної державної адміністрації, соціальних партнерів, зокрема, Ужгородського ОМВК, Закарпатського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів, Закарпатського регіонального центру соціально-трудової реабілітації та професійної орієнтації «Вибір», управління Державної праці в Закарпатській області, Ужгородського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги провів Перший Ужгородський районний кар`єрний форум «Освіта, робота, перспектива».
Учасниками форуму стали випускники Ужгородського вищого комерційного училища Київського національного торговельного економічного університету, Ужгородського коледжу культури і мистецтв, учні загальноосвітніх шкіл, роботодавці, безробітні, загальною кількістю більше 225 осіб.
З метою ознайомлення зі станом регіонального ринку праці, ознайомлення з додатковими гарантіями працевлаштування та соціальними послугами, які надає служба зайнятості, сприяння молоді в адаптації до ринку праці та майбутньому працевлаштуванні на одній площадці мали змогу поспілкуватися не тільки роботодавці та незайняте населення, а й студенти навчальних закладів, випускники шкіл Ужгородського району.
З побажаннями продуктивної роботи перед учасниками форуму виступили директор Закарпатського обласного центру зайнятості Юрій Фущич, голова Ужгородської районної ради Руслан Чорнак, перший заступник голови Ужгородської районної державної адміністрації О.лександр Гарновдій.
Представили навчальні заклади проректор Ужгородського національного університету І.І.Король, заступники директорів Ужгородського вищого комерційного училища Київського національного торговельно-економічного університету М.П.Скиба та Ужгородського коледжу культури і мистецтв Т.Ю.Ганулич, директор філії Міжнародного економіко-гуманітарного університету ім. академіка С.Дем`янчука М.В.Гайдур. Студенти навчальних закладів провели майстер-класи зі своїх спеціальностей, виступили перед учасниками форуму з художніми номерами та показом мод.
Серед роботодавців були представлені ТОВ «Ядзакі Україна», ТОВ «Джейбіл Сьоркіт Юкрейн Лімітед», ТОВ «Максіфлекс», ТОВ «Росс-Україна», ТОВ «Бліцарт Продукціон», ПАТ «Вест Чікен», ТОВ «Санаторний Комплекс «Деренівська Купель», ТОВ «Саламандра», ТОВ «Єврокар», Філія Закарпатське обласне управління АТ «Ощадбанк» та інші. Ці роботодавці на ринку праці займають провідні місця, оскільки створюють робочі місця для працевлаштування незайнятих верств населения, систематично подають центру зайнятості інформацію про наявність вакансій, про кваліфікаційні та інші вимоги, до претендентів на робочі місця, про можливість навчання та перенавчання за певними професіями на даних підприємствах.
Велику увагу, особливо серед учнів шкіл, було приділено інформації, яку презентували відділ добору Державної прикордонної служби та Головне управління Національна поліції в Закарпатській області. Згадані служби також представили зразки сучасної спецтехніки. Можливості навчання в Національній академії державної прикордонної служи України ім..Богдана Хмельницького та Національної академії внутрішніх справ особливо цікавили випускників шкіл.
На «Першому кар’єрному форумі» працював мобільний профорієнтаційний центр, де бажаючі змогли пройти профдіагностичне тестування з метою визначення вибору професії, проглянути відео ролики про робітничі професії.
У рамках форуму також проведено круглий стіл для людей з інвалідністю з метою привернення особливої уваги суспільства до проблем людей з інвалідністю, надання їм всебічної допомоги у пошуку роботи та підвищення конкурентоспроможності на ринку праці 
Проведения таких заходів дозволяє сподіватися на вирішення кадрових проблем для роботодавців та проблеми безробіття для населения міста .Адже для кожної людини головне - благополуччя і добробут родини. Забезпечити його може лише стабільна робота і гідна зарплата.

Наші координати

  Ужгородська районна рада

  м. Ужгород вул. Загорська, 10

   (0312) 61-58-95, (0312) 61-50-32

  E-mail: uzhrajrada ukrpost.ua 

  Графік роботи: Пн - Чт 9.00 - 18.00
                                           Пт 9.00 - 17.00

Видео-урок по установке Joomla 3.3 на Денвер.