Новини

ДОРОГІ КОЛЕГИ!

Щиро вітаю всіх медичних працівників України — лікарів, фельдшерів, медсестер, ветеранів охорони здоров’я — із професійним святом! На всіх етапах історичного буття найгуманнішою, найпотрібнішою сферою людської діяльності була праця лікаря. Складна, відповідальна, жертовна — вона завжди перебувала в зоні особливої уваги суспільства, адже у ваших руках найцінніший дар людини — її здоров’я та життя.

Сьогодні керівництво країни робить важливі кроки для реформування системи охорони здоров’я, доступнішою стає висококваліфікована допомога. Пам’ятаймо, наше головне завдання — формування в людей культури здоров’я, відповідальності за нього, щоб кожен із нас розумів його цінність. За вашу вірність клятві Гіппократа, високому покликанню благородної професії медика, сердечну чуйність і лагідні руки — глибока вдячність

 

З повагою,

Головний лікар Ужгородського районного центру ПМСД

Лариса Шинкаренко

14 червня, вся велика медична родина Ужгородського району відзначила своє професійне свято – День медичного працівника. Святковий концерт з цього приводу проходив у коледжі культури та мистецтв, куди були запрошені і лікарі, і медсестри, і молодший технічний персонал закладу та інші.

Щирі слова вітань та подяки висловили медикам району заступник голови районної ради Степан Мацко та перший заступник голови РДА Олександр Гарновдій, головний лікар Ужгородської районної лікарні Олег Голуб та головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Лариса Шинкаренко. З вуст вітаючих звучали побажання добробуту, достатку, поваги та успіхів у нелегкій лікарській праці. 
За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток медичної практики та з нагоди професійного свята керівництво району вручили кращим медичним працівникам Грамоти та Подяки Ужгородської районної ради та райдержадміністрації. 
По завершенні урочистої частини на гостей та присутніх чекав святковий концерт.

Півстолітній ювілей цими днями відзначив народний вокальний ансамбль відділу культури Ужгородської РДА «Ужанка». З нагоди цього свята відбувся звітній концерт художньої самодіяльності. Святкування відбулося 8 червня у приміщенні Закарпатського академічного обласного театру ляльок.  

Ювіляри, як завжди, порадували присутніх своїм чудовим виконанням. Відрадно, що  в репертуарі вокального ансамблю чимало пісень, і кожна з них по своєму унікальна. «Ужанка» добре відома не лише на Ужгородщині, а й по всій Україні і далеко за її межами, неодноразово нагороджувалася дипломами та відзнаками різних ступенів.

Від імені керівників району Руслана Чорнака та Еріки Кинєв привітати винуватців свята з 50-літнім ювілеєм прийшли заступник керуючого справами, депутат районної ради Андрій Кушнірук та керівник апарату РДА Руслана Боднарюк. Гості привітали ансамбль та їх керівника Василину Голянич зі святом. Бажали колективу творчого росту, усіляких гараздів, а також вручили Грамоти та Подяки районної ради та райдержадміністрації за високу професійну майстерність, активну творчу діяльність, вагомий особистий внесок у розвиток культури та мистецтва.

Вокальний ансамбль "Ужанка" створений у 1968 році. Основою його була агітбригада, яка виступала перед трудівниками сіл району. Першим керівником ансамблю був Валерій Боженко.В 1971 році колектив очолив музикант, диригент, народний учитель України Золтан Жовчак, який керував ансамблем 25 років.

У 1978 році колективу присвоєно звання "народний" самодіяльний ансамбль.

З 1995 по 1996 роки колективом керувала молодий спеціаліст, випускниця Рівненського інституту культури Наталія Мацко.

З 1996 року "Ужанку" очолював Павло Пинзеник – викладач Ужгородського коледжу культури і мистецтв, заслужений працівник культури України. В своїй роботі він постійно турбувався про якість концертних програм, підвищення художнього рівня, майстерності виконання.

В 2013 році ансамблем керувала Ольга Новак – викладач Ужгородського коледжу культури і мистецтв.

З 2014 року і по теперішній час керівником ансамблю є Василина Голянич, артистка Заслуженого академічного Закарпатського народного хору. Наразі ансамбль переживає своє друге відродження.

Цими днями, на запрошення старости Ярославського повіту (Польща) Тадеуша Крзана, делегація Ужгородщини на чолі з головою районної ради Русланом Чорнаком побувала в м.Ярослав. Учасниками делегації були також керуючий справами виконавчого апарату районної ради Юрій Фрінцко та радник голови ради Віктор Шелельо.
В перший день перебування в Польщі учасники делегації долучилися до святкових заходів з нагоди 20-ти річчя заснування Ярославського повіту: прийняли участь в урочистому засіданні сесії та святкових заходах на центральній площі міста. Вітаючи побратимів зі святом, керівник Ужгородщини Руслан Чорнак сказав: «На сьогодні Польща залишається одним із головних стратегічних партнерів України на європейському континенті. Транскордонне співробітництво є важливим чинником розвитку добросусідських відносин між державами, а також інструментом для досягнення позитивного взаєморозуміння між народами. Україна та Польща є сусідами, мають спільну історію народів, подібні інтереси та стратегічні цілі. На сучасному етапі у цьому вимірі створено сприятливі передумови для подальшого зближення двох країн. Доказом того є і партнерство Ужгородського району з Ярославським повітом. Радий співпраці з вами. Бажаю процвітання вашій громаді, розвитку та всього найкращого у здійсненні намічених планів». Стосовно самого святкування, була захоплююча концертна програма, театралізовано минуле міста, виступи художніх колективів, тощо.
Наступного дня візиту представники Ужгородського району разом з главою Підкарпатського воєводства побували на виставці сільськогосподарської техніки.
В ході дружнього візиту сторони обмінялися думками стосовно подальших планів співробітництва.
Насамкінець, очільник району подякував польській стороні за запрошення, висловив сподівання, що й надалі дружба між Ярославським повітом та Ужгородським районом залишатиметься продуктивною та взаємовигідною. На знак вдячності та з нагоди свята делегація Ужгородського району подарувала старості Ярославського повіту картину.

 

 

Впродовж останніх років високим залишається і зберігає тенденцію до зростання рівень дитячої інвалідност, зростає кількість дітей з різними порушеннями розвитку. На сьогодні в Ужгородському районі нараховується 344 дітей інвалідів, яким показана медична реабілітація. 60% з них потребують активної реабілітації такої як лікувальний масаж, лікувальна фізкультура.

8 червня 2018 року за участі перших леді України та Угорщини Марини Порошенко та Аніти Герцег відбулося урочисте відкриття медико-соціального центру реабілітації ім. св. Михайла у с.Ратівці. Центр розташований на території дитячому будинку сімейного типу. В урочистому заході прийняли участь заступник голови районної ради Степан Мацко та новопризначений голова Ужгородської районної адміністрації Еріка Кинєв.

Медичний нагляд дітей ДБСТ здійснюється в амбулаторії ЗПСМ с. Ратівці. Під наглядом знаходиться 25 дітей, з них на диспансерному обліку 9 дітей із захворюваннями нервової системи, органів дихання, зору.

Сподіваємося, що відкриття нового медико-соціального реабілітаційного центру розширить можливості надання медичної допомоги багатьом дітям інвалідам Ужгородського району.

Сьогодні, 8 червня керівник області Геннадій Москаль представив колективу Ужгородської районної адміністрації нового очільника району – Еріку Петрівну Кинєв, призначену розпорядженням Президента України від 07 червня 2018 року №85/2018-рп.

Вітаючи голову Ужгородської райдержадміністрації з призначенням на посаду, Геннадій Геннадійович побажав плідної та результативної праці на новій посаді та визначив першочергові напрямки роботи, зокрема, це ремонт доріг, фінансування освітньої галузі, покращення соціальних стандартів та інше.

Новопризначений керівник району Еріка Петрівна щиро подякувала за висловлену довіру та запевнила, що працюватиме для покращення добробуту громад району.

Довідково.

КИНЄВ Еріка Петрівна народилася 01 березня 1967 року в смт. Середнє Ужгородського району. Одружена, має двох синів.

В 1987 році закінчила Ужгородський технікум радянської торгівлі за спеціальністю «товарознавство», кваліфікація - товарознавець.

У 2002 році закінчила Київський національний економічний університет за спеціальністю «правознавство», кваліфікація - магістр з правового регулювання економіки.

Має досвід роботи в органах місцевого самоврядування, обіймаючи посади рахівника, секретаря, заступника голови Среднянської селищної ради. В квітні 2002 року обрана головою цієї ж селищної ради.

Протягом 2006-2009 років працювала юристом в СФГ «Поляна», економістом в ТОВ «Грінвуд – 2005».

З 2009 по 2015 рік працювала юристом в АТ СК «Авангард» та ТОВ «Резорт Інвест Девелопмент».

З червня 2015 року по листопад 2016 року – заступник директора Ужгородського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

 

За матеріалами Ужгородської РДА

Традиційно у перший день літа в Україні відзначають Міжнародний день захисту дітей. В Ужгородському районі теж не залишаються осторонь цього свята, оскільки це день, коли дорослі, як ніколи, повинні приділити увагу винуватцям дня - дітям. 
Епіцентром святкувань на Ужгородщині сьогодні став стадіон в с.Кінчеш та Ужгородський облмуздрамтеатр. Організатори заходу – Ужгородська районна рада, Ужгородська РДА та районна дитячо-юнацька спортивна школа влаштували дітям справжнє свято. Пісні, танці, різноманітні конкурси, спортивні змагання були направлені на те, щоб діти максимально були задіяні в святкових заходах, відчули турботу дорослих про них та мали чудовий настрій. Слід відмітити, що районна влада впродовж декількох років дбає про дітей та їх спортивне майбутнє. Свідченням того є збільшення кількості вихованців дитячо-юнацької спортивної школи. Тож керівництво Ужгородщини, зі свого боку, і надалі всіляко сприятиме підтримці та розвитку спорту, особливо серед підростаючого покоління. 
Сьогодні ж на святі дитинства побували: на стадіоні с.Кінчеш - голова районної ради Руслан Чорнак разом з керуючим справами Юрієм Фрінцком, депутатами Віктором Шелельо та Андрієм Кушніруком. В облмуздрамтеатрі дітей вітав заступник голови ради Степан Мацко. 
Відкриваючи захід керівники району бажали дітям щастя, радості, міцного здоров’я, гарного майбутнього, здійснення всього задуманого та змістовного літнього відпочинку. 
Підсумком свята в Кінчеші стало нагородження переможців спортивних змагань, вручення Грамот, медалей та солодких подарунків.

Видео-урок по установке Joomla 3.3 на Денвер.