Новини

У К Р А Ї Н А

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови Ужгородської районної ради

Закарпатської області

від “21”05.2019 р. №33-0

              м. Ужгород

 

Про скликання тридцять першої

сесії районної ради VII скликання

 

 

У відповідності до статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування   в Україні», статей 8, 9 Регламенту роботи районної ради VII скликання, скликати тридцять першу сесію районної ради VII скликання 31 травня 2019 року в приміщенні сесійної зали районної ради о 10:00 годині з порядком денним:

 1. Про заміщення депутата районної ради.
 2. Про внесення змін до рішення районної ради від 16.11.2018 року № 451 «Про Програму забезпечення лікарськими засобами безоплатно і на пільгових умовах у разі амбулаторного лікування окремих груп населення району та за певними категоріями захворювань на 2018-2021 роки».
 3. Про внесення змін до рішення районної ради від 16.11.2018 року №437 «Про Програму «Турбота» на 2019 рік».
 4. Про внесення змін до рішення районної ради від 16.10.2015 року № 634 «Про Районну цільову програму «Власний дім» на 2016 - 2020 роки» (зі змінами від 05.01.2016 р., 29.07.2016 р., 01.12.2017 р., 12.07.2018 р., 16.11.2018 р.).
 5. Про Програму приватизації об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища Ужгородського району на 2019-2020 роки та перелік об’єктів комунальної власності, які підлягають приватизації.
 6. Про внесення змін до рішення районної ради від 16.11.2018р. №439 «Про програму раціонального та ефективного використання майна, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селища Ужгородського району на 2019 рік».
 7. Про внесення змін до рішення районної ради від 07.03.2018 року №367 «Про  Програму профілактики  злочинності,  забезпечення  публічної безпеки і порядку на території району 2018-2019 роки» (зі змінами від 16.11.2018 р.)
 8. Про затвердження Положень про проведення конкурсу на посаду директора та педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно - ресурсний центр Ужгородської районної ради».
 9. Про реорганізацію навчальних закладів села Лінці Ужгородського району Закарпатської області.
 10. Про реорганізацію Ірлявської загальноосвітньої школи І ступеня Ужгородської районної ради Закарпатської області.
 11. Про план роботи районної ради на ІІ півріччя 2019 року.
 12. Про присвоєння звання «Почесний громадянин Ужгородщини».
 13. Про надбавку за вислугу років заступнику голови районної ради Мацку С.Я.
 14. Про внесення змін до рішення районної ради від 07 грудня 2018 року № 489 «Про районний бюджет на 2019 рік» (зі змінами від 01.03.2019 р.).
 15. Про звіт голови Ужгородської районної державної адміністрації  про здійснення повноважень, делегованих районною радою за 2018 рік.
 16. Різне.

 

 

Голова ради                                                                                             Р.В.Чорнак

 

Впродовж 8-9 травня делегація Ужгородського району на чолі з головою районної ради Русланом Чорнаком, у складі керуючого справами Юрія Фрінцка, депутатів районної ради Андрія Кушнірука та Віктора Шелеля, перебували у місті Ярослав, Польща. Саме тут проходив Міжнародний форум партнерів Ярославського повіту, серед яких і Ужгородська районна рада. 
На форумі представники Ужгородщини, а також делегації з Німеччини, Словаччини та Свєцького повіту Польщі, мали можливість ознайомитися з надбаннями Ярославського повіту, її досягненнями та новими тенденціями у галузях медицини, освіти, підтримки для людей з обмеженими можливостями, тощо.
Свої переваги і можливості гостям продемострували Асоціація інвалідів Ярослава, Центр професійної та безперервної освіти з сучасними студіями, обладнаними за кошти європейських фондів. Гості відвідали також технічно-економічний вищий навчальний заклад та спортивну школу. Відрадно, що голова райради Руслан Чорнак мав розмову із директором спортивної школи. У ході розмови сторони говорили про розвиток тенісу в Ужгородському районі. Директор школи Каміл Дзюкевич відмітив, що спортсмени, які досягатимуть високих результатів у цьому напрямку, матимуть змогу навчатися у польській спортивній школі.

В рамках форуму учасники зустрілися з підприємцями, які проводять свою діяльність у сфері послуг та туризму. Вони також відвідали прикордонний перехід у Корчові, що на східному кордоні Європейського Союзу, Польщі та Ярослава.

На Міжнародному форумі Ужгородська районна рада та Ярославський виявили бажання продовжити співпрацю до 2024 року, скріпивши підписами Угоду про партнерство та співробітництво ще на п’ять років.

Вітаю з Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!
Сьогодні ми знову повертаємося до незабутнього травня 1945 року, аби з глибокою шаною згадати тих, хто виборов нашу свободу у страшному поєдинку з фашистськими загарбниками.
Ми пам'ятаємо про тих, хто, не шкодуючи власного життя, захищав рідну землю, наше сьогодення. 
Прийміть найщиріші побажання міцного здоров'я, затишку та благополуччя.
Мирного неба Вам та Вашим родинам!

З повагою

Голова районної ради                              Руслан Чорнак

Нехай у ваших серцях завжди царюють радість і душевний спокій!
Бажаю кожній родині здоров'я, любові, щастя, добробуту і всіх земних благ! Хай святковий настрій, що дарує нам світле Воскресіння, осяє ваше життя та подарує тепло близьким. Смачної паски!Христос Воскрес!

З повагою

Голова районної ради                                 Руслан Чорнак

Сьогодні минає 33 роки з дня катастрофи, що озивається пекучим болем і стражданнями для багатьох родин - Дня аварії на Чорнобильській АЕС!
Схиляємо голови перед усіма учасниками найбільшої техногенної катастрофи ХХ століття за проявлений героїзм, самовідданість та мужність. Ми у боргу перед Вами, позаяк Ви ціною свого здоров'я і життя врятували людство від ядерного вогню. 
Бажаємо Вам, Вашим рідним і близьким міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди.

Усіх християн західного обряду вітаю зі світлим празником - Великоднем!
Нехай це величне свято наповнить серця світлими почуттями надії і любові, дарує щастя та добро. Бажаємо вам радості, здоров'я, добробуту і благополуччя. Христос Воскрес!

 

З повагою

Голова ради                                         Руслан Чорнак

Сьогодні Комунальне підприємство "Ужгородське районне агентство розвитку" отримало гарну звістку від програми Польща - Білорусь - Україна 2014 - 2020 про схвалення до реалізації проекту "Прикордонні відносини через розвиток добросусідства (ВRAND)", який виконуватиметься в партнерстві з Жушевським повітом, Польща, з метою популяризації та розробки брендингу Ужгородського району. Даний проект є важливим для Ужгородського району та стане вагомим поштовхом для його подальшої промоції. 

Видео-урок по установке Joomla 3.3 на Денвер.