denizli escort denizli escort bayan diyarbakır escort diyarbakır escort bayan edirne escort edirne escort bayan erzincan escort erzincan escort bayan erzurum escort erzurum escort bayan gaziantep escort gaziantep escort bayan gümüşhane escort gümüşhane escort bayan hakkari escort hakkari escort bayan hatay escort hatay escort bayan ığdır escort ığdır escort bayan ısparta escort ısparta escort bayan istanbul escort istanbul escort bayan izmir escort izmir escort bayan karabük escort karabük escort bayan kars escort kars escort bayan kastamonu escort kastamonu escort bayan kilis escort kilis escort bayan kırıkkale escort kırıkkale escort bayan www.escortperl.com
Постійні комісії — Ужгородська районна рада
Постійні комісії

Постійна комісія з питань бюджету, фінансової політики, економічного розвитку та сприяння підприємництву

Кушнірук Андрій Дмитрович - голова комісії

Риган Василь Іванович – заступник голови комісії

Мацко Христина Карлівна – секретар комісії

Баторі Йожеф Миколайович – член комісії

Ман Діана Ярославівна – член комісії

Ладомиряк Мар’яна Павлівна – член комісії


Постійна комісія з питань земельних ресурсів, архітектури та будівництва, природокористування, збереження довкілля та розвитку рекреації

Ватраль Микола Степанович – голова комісії

Грицик Петро Васильович – заступник голови комісії

Гарновідй Олександр-Василь Васильович – секретар комісії

Пригара Василь Юрійович – член комісії

Опачко Мирослав Іванович – член комісії


Постійна комісія з питань охорони здоров’я і гуманітарної політики 

Голуб Олег Євгенович - голова комісії

Мацко Степан Янович – заступник голови комісії

Раті Жужанна Йосипівна – секретар комісії

Бак Єва Олександрівна – член комісії

Лабич Михайло Іванович - член комісії 


Постійна комісія з питань освіти, культури, духовності, збереження історичної спадщини, підтримки молоді та спорту

Матьовка Іван Іванович – голова комісії

Денисенко Ігор Миколайович – заступник голови комісії

Фролова Вікторія Василівна – секретар комісії

Синишин Анатолій Анатолійович – член комісії

Кантор Йосип Йожефович – член комісії

Браун Ласло Ласлович – член комісії

Ольховський Дмитро Сергійович – член комісії


Постійна комісія з питань комунальної власності, майна та соціального розвитку територій

Комарницький Володимир Васильович – голова комісії

Шелельо Віктор Борисович – заступник голови комісії

Горват Олександр Олександрович – секретар комісії

Фейер Юрій Михайлович - член комісії

Пришляк Ярослав Михайлович – член комісії

Ковач Іван Юрійович – член комісії

Кривошеєва Ольга Сергіївна – член комісії


Постійна комісія з питань забезпечення прав людини, свободи слова, дотримання законності, депутатської діяльності та регламенту 

Юрочко Євген Антонович – голова комісії

Цвік Йосип Іванович – заступник голови комісії

Погорєлов Артем Вікторович – секретар комісії

Палко Іван Іванович – член комісії


Постійна комісія з питань міжнаціональних відносин, національних меншин, інформаційної політики, формування інвестиційної привабливості і транскордонного співробітництва

Ільницький Василь Іванович – голова комісії

Рояк Марія Берталанівна – заступник голови комісії

Ледіда Віктор Іванович – секретар комісії

Фединець Михайло Ілліч – член комісії


Постійна комісія з питань праці та соціального захисту населення

Мигалина Наталія Павлівна – голова комісії

Ілюшина Світлана Миколаївна – заступник голови комісії

Чопик Вікторія Андріївна – секретар комісії

 

Видео-урок по установке Joomla 3.3 на Денвер.
porn sex hikayeleri seks Hikayeleri bahis siteleri Sohbet Hattı