Інформація сільських рад

Середнянська селищна рада оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості проекту детального плану території та Звіту по стратегічній екологічній оцінці до проекту документа державного планування.

ПОВНА НАЗВА ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ «Будівництво та обслуговування інших будівель громадської забудови площею 0,2500 га по вул. Закарпатська, 89 в смт.Середнє, Ужгородського району».

Мета розробки Детального плану – уточнення планувальної структури і функціонального призначення проектованої земельної ділянки, площею – 2500 кв.м. та прилеглої території для подальшого будівництва багатофункціонального комплексу (з номерами для проживання і закладом громадського харчування

Проект розроблено на підставі рішення24 сесії VII скликання Середнянської селищної ради від 08 травня 2019 р., № 44.

Замовник містобудівної документації - Виконавчий комітет Середнянської селищної ради.

Розробник проекту детального плану території   - архітектор Зазулич С.І.

Виконавець звіту про стратегічну екологічну оцінку - ФОП – Зазулич С.І.

ОРГАН, ЩО ПРИЙМАТИМЕ РІШЕННЯ ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ -Середнянська селищна рада.

ПЕРЕДБАЧУВАНА ПРОЦЕДУРА ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ

Дата початку та строки здійснення процедури: громадське обговорення проекту Детального плану та Звіту про стратегічну екологічну оцінку розпочато з дня їх оприлюднення – 04 червня 2019 року на сайті Ужгородської районної ради за адресою http://uzh-rajrada.gov.ua та триватиме до 08 липня 2019 р.

СПОСОБИ УЧАСТІ ГРОМАДСЬКОСТІ

Громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі зауваження та пропозиції до Звіту із стратегічної екологічної оцінки та проекту документу державного планування. Усі зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.

ДАТА, ЧАС І МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЗАПЛАНОВАНИХ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

19 червня 2019 року о десятій годині в приміщенні селищної ради за адресою: 89452, Закарпатська обл., Ужгородський р-н, смт.Середнє, вул. Закарпатська, 63, відбудуться громадські слухання з презентацією та експонуванням проекту.

Ознайомитися з проектом Детального плану та Звітом про стратегічну екологічну оцінку можна в Середнянській селищній раді за адресою: 89452, Закарпатська обл., Ужгородський р-н, смт.Середнє, вул. Закарпатська, 75, тел.( 0312) 721-346, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ОРГАН, ДО ЯКОГО ПОДАЮТЬСЯ ЗАУВАЖЕННЯ І ПРОПОЗИЦІЇ, ЙОГО ПОШТОВА ТА ЕЛЕКТРОННА АДРЕСИ ТА СТРОКИ ПОДАННЯ ЗАУВАЖЕНЬ І ПРОПОЗИЦІЙ

Зауваження і пропозиції подаються до виконавчого комітету Середнянської селищної ради.

Відповідальна особа: секретар селищної ради Чорнак Вікторія Вікторівна (контактні дані: 89452, Закарпатська обл., Ужгородський р-н, смт.Середнє, вул. Закарпатська, 63, тел. (0312) 721-346, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Строк подання зауважень і пропозицій становить 35 днів, тобто до 08 липня 2019 року.

Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

НЕОБХІДНІСТЬ ПРОВЕДЕННЯ ТРАНСКОРДОННИХ КОНСУЛЬТАЦІЙ щодо проекту документа державного планування – відсутня.

Видео-урок по установке Joomla 3.3 на Денвер.