Інформація сільських рад

 

Повідомлення

Сторожницької сільської ради

про оприлюднення проекту документа державного планування та

звіту про стратегічну екологічну оцінку до «Будівництво індивідуальних житлових будинків, господарських будівель та споруд в урочищі "Чонкаш", К-9 та К-13 на території села Сторожниця, Ужгородського району», Закарпатської області»

Сторожницькасільська рада оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості проекту детального плану території та звіту по стратегічній екологічній оцінці до проекту документа державного планування.

ПОВНА НАЗВА ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ

«Будівництво індивідуальних житлових будинків, господарських будівель та споруд в урочищі "Чонкаш", К-9 та К-13 на території села Сторожниця, Ужгородського району», Закарпатської області».

Мета розробки Детального плану – виявлення і деталізації планувальної структури, типу забудови на проектованій території згідно рішень генерального плану с.Сторожниця, з уточненням планувальних рішень на окремих земельних ділянках.

Проект розроблено на підставі рішення 22 сесії 7 скликання Сторожницької сільської ради від 20 березня 2018 р., № 07; рішення 24 сесії 7 скликання Сторожницької сільської ради від 19 червня 2018 р., № 13.

Замовник містобудівної документації - Виконавчий комітет Сторожницької сільської ради.

Розробник проекту детального плану території       — архітектор Вошко Т.В.

Виконавець звіту про стратегічну екологічну оцінку- ФОП – Зазулич С.І.

ОРГАН, ЩО ПРИЙМАТИМЕ РІШЕННЯ ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ - Сторожницька сільська рада.

ПЕРЕДБАЧУВАНА ПРОЦЕДУРА ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ

Дата початку та строки здійснення процедури: громадське обговорення проекту Детального плану та Звіту про стратегічну екологічну оцінку розпочато з дня їх оприлюднення - 27березня 2019 року на сайті Ужгородської районної ради за адресою http://uzh-rajrada.gov.ua та триватиме до 02травня 2019 р.

СПОСОБИ УЧАСТІ ГРОМАДСЬКОСТІ

Громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі зауваження та пропозиції до звіту із стратегічної екологічної оцінки та проекту документу державного планування. Усі зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.

ДАТА, ЧАС І МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЗАПЛАНОВАНИХ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

03 травня 2019 року о десятій годині у адмінприміщенні сільської ради за адресою с.Сторожниця, вул.Шевченка,буд.8 відбудуться громадські слухання з презентацією та експонуванням проекту.

Ознайомитися з проектом Детального плану та Звітом про стратегічну екологічну оцінку можна в Сторожницькій сільській раді за адресою: 89421, Закарпатська область, Ужгородський район, с.Сторожниця, вул.Шевченка, 8, тел. (0312) 732-613; 732-597.

ОРГАН, ДО ЯКОГО ПОДАЮТЬСЯ ЗАУВАЖЕННЯ І ПРОПОЗИЦІЇ, ЙОГО ПОШТОВА ТА ЕЛЕКТРОННА АДРЕСИ ТА СТРОКИ ПОДАННЯ ЗАУВАЖЕНЬ І ПРОПОЗИЦІЙ

Зауваження і пропозиції подаються довиконавчого комітету Сторожницької сільської ради, 89421, Ужгородський район, с.Сторожниця, вул.Шевченка, буд.8.

Відповідальна особа: землевпорядник сільської ради Заяць Тетяна Федорівна (контактні дані: тел./ факс: (0312) 732-613,   732-597;                           e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)

Строк подання зауважень і пропозицій становить 37 днів, тобто до                   02 травня 2019 року.

Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

НЕОБХІДНІСТЬ ПРОВЕДЕННЯ ТРАНСКОРДОННИХ КОНСУЛЬТАЦІЙ щодо проекту документа державного планування – відсутня.

 

Вкладення:
ФайлРозмір файла:
Скачати цей файл (ЗВIТ_СЕО_Сторожниця_9,13_квартал.pdf)ЗВIТ_СЕО_Сторожниця_9,13_квартал.pdf603 kB
Скачати цей файл (ПДП_9,13_квартали.pdf)ПДП_9,13_квартали.pdf2632 kB
Видео-урок по установке Joomla 3.3 на Денвер.