Інформація сільських рад

 

Повідомлення

Соломонівської сільської ради

Соломонівська сільська рада оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території та стратегічній екологічній оцінці проекту документа державного планування

            ПОВНА НАЗВА ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ

            Детальний план території для розміщення об'єкту будівництва "Розміщення об’єкту офісно-сервісного призначення, розташованого за адресою с. Соломоново Ужгородського району, Закарпатської області" (далі — Детальний план).

           Мета розробки Детального плану – уточнення планувальної структури і функціонального призначення земельної ділянки ТОВ «Єврологістика», площею 0.1375 га, та прилеглої території на предмет можливості розміщення об'єкту офісно-сервісного призначення.

            Проект розроблено на підставі рішення дванадцятої сесії сьомого скликання Соломонівської сільської ради від 03 жовтня 2018 р.

            Замовник містобудівної документації — Виконавчий комітет Соломонівської сільської ради

            Розробник проекту детального плану — архітектор Бобрик М.Є.

            Виконавець звіту про стратегічну екологічну оцінку- ФОП – Зазулич С.І.

ОРГАН, ЩО ПРИЙМАТИМЕ РІШЕННЯ ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ

Соломонівська сільська рада рада

ПЕРЕДБАЧУВАНА ПРОЦЕДУРА ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ

            Дата початку та строки здійснення процедури: громадське обговорення проекту Детального плану та звіту про стратегічну екологічну оцінку розпочато з дня їх оприлюднення - 2 березня 2019 року на сайті Ужгородської районної ради за адресою http://uzh-rajrada.gov.ua та триватиме до 9 квітня 2019 р.

СПОСОБИ УЧАСТІ ГРОМАДСЬКОСТІ

            Громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі зауваження та пропозиції до звіту із стратегічної екологічної оцінки та проекту документу державного планування. Усі зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.

ДАТА, ЧАС І МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЗАПЛАНОВАНИХ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

            2 квітня 2019 року об одинадцятій годині у адмінприміщенні сільської ради за адресою с. Соломоново, вул. Миру, буд. 2 відбудуться громадські слухання з презентацією та експонуванням проекту.

            Ознайомитися з проектом Детального плану та звітом про стратегічну екологічну оцінку можна в Соломонівській сільській раді за адресою: 89460, Закарпатська область, с. Соломоново, вул. Миру, 2, тел. (0312) 71-63-00

ОРГАН, ДО ЯКОГО ПОДАЮТЬСЯ ЗАУВАЖЕННЯ І ПРОПОЗИЦІЇ, ЙОГО ПОШТОВА ТА ЕЛЕКТРОННА АДРЕСИ ТА СТРОКИ ПОДАННЯ ЗАУВАЖЕНЬ І ПРОПОЗИЦІЙ

            Зауваження і пропозиції до Звіту із стратегічної екологічної оцінки, проекту Детального плану території подаються до: виконавчого комітету Соломонівської сільської ради за адресою 89460, с. Соломоново, вул. Миру, 2.

           Відповідальна особа: Лешко Ольга Михайлівна тел. (0312) 71-63-00           e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

            Строк подання зауважень і пропозицій становить 38 днів, тобто до 09 квітня 2019 року. Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

НЕОБХІДНІСТЬ ПРОВЕДЕННЯ ТРАНСКОРДОННИХ КОНСУЛЬТАЦІЙ щодо проекту документа державного планування відсутня.

 

Видео-урок по установке Joomla 3.3 на Денвер.