Ужгородська ОДПІ

Для зручності платників на офіційному веб-порталі Державної Фіскальної Служби є можливість заповнити декларацію у режимі on-line скориставшись сервісом «Електронний кабінет платника (оновлена версія)». Для цього необхідно отримати електронний цифровий підпис, який безкоштовно видається Акредитованим центром сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС та завантажити з сайту Акредитованого центру сертифікації ключів програмне забезпечення - «Програмний комплекс користувача ЦСК». За допомогою особистого електронного ключа провести авторизацію та заповнити декларацію.

Декларацію про майновий стан і доходи також можна подати особисто або уповноваженою на це особою, надіслати поштою (з повідомленням про вручення та з описом вкладення) не пізніше ніж за 5 днів до закінчення граничного строку подання.

Кожен платник має право отримати безоплатні послуги із роз'яснення щодо порядку заповнення декларацій та допомогу при її заповненні у податковій інспекції за місцем своєї податкової адреси.

Бланки декларації про майновий стан і доходи громадяни Ужгородського району можуть безкоштовно отримати в Центрі обслуговування платників податків (м. Ужгрод, вул. Загорська, 10 а), а також бланки в електронному вигляді розміщені на офіційному веб-порталі Державної Фіскальної Служби в сервісі «Декларування громадян».

 

Видео-урок по установке Joomla 3.3 на Денвер.