Ужгородська ОДПІ

У рамках кампанії «Декларування доходів громадян - 2016» фахівцями Ужгородської об'єднаної державної податкової інспекції був проведений семінар. Захід пройшов за участі голови Ужгородської райдержадміністрації -Анатолія Синишина, депутатів та працівників Ужгородської райдержадміністрації та Ужгородської районної ради.

Начальник Ужгородської ОДШ - Василь Пацкан, начальник Управління доходів і зборів з фізичних осіб Ужгородської ОДПІ - Василь Симчера та начальник відділу адміністрування податку на доходи фізичних осіб - Юрій Орел розповіли учасникам семінару про цьогорічну кампанію декларування, норми податкового законодавства щодо порядку оподаткування доходів громадян та види доходів, які підлягають оподаткуванню. Також присутнім було роз'яснено порядок заповнення декларацій, особливості заповнення декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру державними службовцями.

Василь Пацкан наголосив про необхідність своєчасного подання декларацій громадянами, закликав не зволікати із виконанням свого обов'язку.

«У свою чергу ми стараємося зробити процес подання декларацій та сплати податків максимально простим та зручним» - зауважив керівник Ужгородської ОДПІ.

За матеріалами Ужгородської ОДПІ

Видео-урок по установке Joomla 3.3 на Денвер.