Ужгородська ОДПІ

    З початку року до місцевих скрабниць Ужгородського  району вже надійшло 28 млн.174 тис.гривень земельного податку. Цьогорічні показники перевищують надходження відповідного періоду 2015 року на 12,8 млн. гривень. Такий позитивний результат спричинений передусім сумлінною роботою фахівців контролюючого органу та відповідальним ставленням платників податків до свого обов’язку.

   Слід зауважити,  що юридичними особами – платниками земельного податку перераховано до бюджету понад 23,6 млн. грн. Фізичними особами  протягом  цього періоду сплачено більше 4,5 млн. грн. податку.

   Фахівці Ужгородської ОДПІ нагадують, що платники плати за землю (крім фізичних осіб) самостійно обчислюють суму податку щороку станом на 1 січня і не пізніше 20 лютого  поточного року подають відповідному контролюючому органу за місцезнаходженням земельної ділянки податкову декларацію на поточний рік з розбивкою річної суми рівними частками за місяцями. Подання такої декларації звільняє від обов’язку подання щомісячних декларацій.

   Нарахування громадянам сум земельного податку проводиться контролюючими органами, які видають податкові повідомлення-рішення платникові до 1 липня поточного року. Протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення громадяни зобов’язані сплатити суму податку, зазначену у розрахункових документах.

  За матеріалами Ужгородської ОДПІ

Видео-урок по установке Joomla 3.3 на Денвер.