Новини

Сьогодні, 26 лютого, офіційно представили т.в.о. начальника Ужгородського районного відділення поліції Ужгородського відділу поліціїГУНП в Закарпатській області. Ним став полковник поліції Ребрей Віктор Васильович.

Начальник Головного управління Національної поліції в Закарпатській області Роман Стефанишин повідомив, що Віталія Мацолу, який донедавна очолював Ужгородський райвідділ поліції, переведено до Ужгородського відділу поліції ГУНП в Закарпатській області.

На офіційному представлені були присутні голова Ужгородської районної ради Руслан Чорнак, голова Ужгородської районної державної адміністрації Анатолій Синишин, перший заступник керівника Ужгородської місцевої прокуратури Роман Романик та інші.

Привітав нового очільника райвідділу поліції з призначенням на посаду голова районної ради Руслан Чорнак, побажав йому успішної та плідної діяльності.

Довідково: Віктор Васильович Ребрей, народився 29 квітня 1975 року у м. Хуст. Має дві вищі освіти. Працював на різних керівних посадах в правоохоронних органах, обіймав посадуначальника відділу боротьби зі злочинами пов'язаними з торгівлею людьми ГУНП в Закарпатській області. Останнє місце роботи – начальник Іршавського відділення поліції Хустського відділу поліціїГУНП в Закарпатській області

Видео-урок по установке Joomla 3.3 на Денвер.