Проекти рішень

Проект

 УКРАЇНА 

УЖГОРОДСЬКА РАЙОННА РАДА

 ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСТЬ

____________ сесія ___________ скликання

Р І Ш Е Н Н Я

вiд __________ 20__ року  № __________

                                 м.Ужгород      

«Про реорганізацію лікувально –

профілактичної установи

«Ужгородська районна поліклініка»

 

         Відповідно до статтей 17, 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 16 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», з метою оптимізації мережі закладів охорони  здоров’я та упорядкування проведення медичних оглядів мешканців в Ужгородського району районна рада вирішила:

1. Реорганізувати лікувально – профілактичну установу «Ужгородська районна поліклініка», шляхом приєднання, в поліклінічне відділення №2 Ужгородської районної лікарні №1 м.Чоп. Діяльність поліклінічного відділення №2 Ужгородської районної лікарні №1 м.Чоп провадити за адресою: м.Ужгород, вул. Паризької Комуни, 2.

2. Поліклінічне відділення Ужгородської районної лікарні №1 м.Чоп перейменувати в поліклінічне відділення №1 Ужгородської районної лікарні №1 м.Чоп.

3. Відділу з охорони здоров’я Ужгородської районної державної адміністрації (Голуб О.Є.):

3.1.     Внести відповідні зміни в статут Ужгородської районної лікарні №1 м.Чоп.

3.2.     Внести відповідні зміни в штатний розпис Ужгородської районної лікарні №1 м.Чоп.

4. Фінансовому управлінню Ужгородської районної державної адміністрації (Ящищак О.В.) врахувати внесені зміни у мережі медичних установ району та внести відповідні зміни до районного бюджету на 2015 рік.

5. Медичні огляди в лікувально – профілактичних закладах, що належать до комунальної власності Ужгородського району, здійснювати на безоплатній основі для мешканців району та м. Чоп.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту, в справах пенсіонерів, ветеранів, інвалідів та учасників бойових дій (Тимченко А.І.) та з питань бюджету (Триндяк Т.М.).

Голова ради                                                             М.І.Фединець

Видео-урок по установке Joomla 3.3 на Денвер.