Проекти рішень

                                                Проект                     

УКРАЇНА 

УЖГОРОДСЬКА РАЙОННА РАДА

 ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСТЬ

____________ сесія ___________ скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

вiд __________ 20__ року  № __________

                                 м.Ужгород      

Про інформацію по оперативно-службовій

діяльності Ужгородського РВ УМВС

України в Закарпатській області

 

Відповідно до пункту 36 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши інформацію начальника Ужгородського РВ УМВС України в Закарпатській області Стефанишина Р.І. по оперативно-службовій діяльності Ужгородського РВ УМВС України в Закарпатській області за 11 місяців поточного року, районна рада вирішила:

1. Інформацію  начальника Ужгородського РВ УМВС України в Закарпатській області Стефанишина Р.І. по оперативно-службовій діяльності Ужгородського РВ УМВС України в Закарпатській області за 11 місяців поточного року прийняти до відома.

 

Голова ради                                                        М.І.Фединець

ДОВІДКА

по  оперативно-службової  діяльності Ужгородського РВ УМВС України  в Закарпатській області за одинадцять  місяців 2014 року

На протязі одинадцяти  місяців 2014 року до журналу єдиного обліку Ужгородського РВ було зареєстровано 5276 заяв та повідомлень про вчинення кримінальних правопорушень та інших подій, з яких до ЄРДР було внесено відомості про відкриття кримінальних проваджень у 866 випадках. За звітній період слідчими райвідділу 238 особам повідомлено про підозру у вчинені кримінальних правопорушень (що на 18% більше ніж за аналогічний період минулого року), з яких обрано запобіжні заходи - 22 тримання під вартою та 29домашніх арештів, 1 застава та 33 зобов’язання. По 1342 кримінальних правопорушеннях було закінчено досудове розслідування (із закритими), з них звернення до суду з обвинувальним актом в т.ч. з угодою 418, направлено до суду з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності – 54, закрито кримінальних проваджень – 870.

Також зареєстровано тяжких та особливо тяжких  без закритих всього 401правопорушення. По 210 кримінальним правопорушенням встановлено осіб, з них  185 з числа зареєстрованих в звітному періоді, 93 особам повідомлено про підозру у вчинені кримінального правопорушення та з них обрано запобіжні заходи 21 тримання під вартою, 23 домашні арешти. По 525 кримінальним правопорушення було закінчено досудове розслідування (із закритими), з них звернення до суду з обвинувальним актом в т.ч. з угодою 183, закрито кримінальних проваджень – 342.

Станом на 04.12.2014 року в Ужгородському РВ УМВС України в Закарпатській області знаходиться в розшуку 53 особи. З них 36 злочинців, 2 безвісно зниклі,1 психічно хворий який пішов з дому.

За звітний період поточного року оголошено в розшук 53 особи, за вказаний період розшукано 65 осіб.

Протягом звітного періоду по лінії економіки зареєстровано в ЄРДР 93кримінальних правопорушень, по 77 кримінальним провадженням встановлено особи які вчинили кримінальні правопорушення. 47 особам повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

Станом на 01.12.2012 року складено 1233 адміністративних протоколів, розглянуто та прийнято рішення по 2764 заявам, виконано 342 приводів, доставлено 503 осіб, виконано 79 спец. перевірок та 40 доручень.

За 2014 рік було проведено на території району 675 масових заходів із загальною кількістю учасників – 329 тис. 042 особи, де працівниками райвідділу забезпечувався громадський порядок. У жодному випадку порушень громадського порядку та надзвичайних подій допущено не було.

Хотілось би зазначити, що протягом 2014 року на території району завдяки проведеній належній профілактичній роботі не допущено скоєння умисних вбивств та розбійних нападів. Розкрито ряд незаконних врізок до продуктопроводів, серійних кваліфікованих крадіжок з будинків громадян та з місць проведення богослужінь, кримінальні провадження за якими скеровано до суду з обвинувальними актами.

 

 

Начальник Ужгородського РВ УМВС

України в Закарпатській області

підполковник міліції                                                Р.І. Стефанишин

Видео-урок по установке Joomla 3.3 на Денвер.