Проекти рішень

УКРАЇНА

УЖГОРОДСЬКА РАЙОННА РАДА

ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСТЬ

____________ сесія ___________ скликання

Р І Ш Е Н Н Я

вiд ________ 2018 року № _______

м. Ужгород

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки
земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності,
право оренди на яку підлягає продажу на земельних торгах у формі аукціону
для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
(кад. № 2124881500:10:020:0001) (Головному управлінню Держгеокадастру
у Закарпатській області)

Відповідно до статей 10, 201 Земельного кодексу України, статті 17 Закону України «Про землеустрій», статей 5, 18, 23 Закону України «Про оцінку земель», статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши представлену технічну документацію про нормативну грошову оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, право оренди на яку підлягає продажу на земельних торгах у формі аукціону для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за межами населеного пункту, на території Галоцької сільської ради Ужгородського району Закарпатської області, районна рада вирішила:

  1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, право оренди на яку підлягає продажу на земельних торгах у формі аукціону (кадастровий номер 2124881500:10:020:0001), для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за межами населеного пункту, на території Галоцької сільської ради Ужгородського району Закарпатської області.
  2. Затвердити нормативну вартість земельної ділянки загальною площею 11,0829 га у розмірі 342 201, 49 грн. (триста сорок дві тисячі двісті одна грн. 49 коп.) з розрахунку 30 876 грн. 53 коп. за один га.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань економічного розвитку, підприємництва, екології, надр та земельних ресурсів (Готра М.М.).

Голова ради                                                                                     Р.В. Чорнак

Видео-урок по установке Joomla 3.3 на Денвер.