Проекти рішень

 

                                                      Проект        

УКРАЇНА

УЖГОРОДСЬКА РАЙОННА РАДА

 ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСТЬ

____________ сесія ___________ скликання

Р І Ш Е Н Н Я

вiд __________ 2017 року  № ______

                            м.Ужгород

Про надання дозволу на передачу

шкільного автобуса

 

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 8 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», статті 89, пункту 39 Прикінцевих та перехідних положень Бюджетного Кодексу України, та листів-звернень від колективу Великолазівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Ужгородської районної ради і голів батьківських комітетів  Великолазівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Ужгородської районної  від 18 грудня 2017 року вх.№362/02-25, враховуючи висновки і рекомендації постійних комісій Ужгородської районної ради з питань комунальної власності та приватизації, з питань бюджету, з питань освіти, культури, молоді та спорту, для ефективного виконання програми «Шкільний автобус на 2018 рік», у зв’язку з відсутністю власного автотранспорту для перевезення учнів Великолазівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, районна рада вирішила:

1. Надати дозвіл на передачу шкільного автобуса марки БАЗ А07931 (державний номер АО2564ВЕ, рік випуску 2013 р., номер кузова – Y7FAS7931D0011379, номер двигуна – 697TC65CWY105158), який знаходиться на балансі відділу освіти, молоді та спорту Ужгородської районної державної адміністрації у комунальну власність Баранинської сільської ради.

2. Передачу здійснити відповідно до чинного законодавства України.

3. Створити комісію (згідно додатку)з прийому-передачі рухомого майна, що знаходиться на балансі відділу освіти, молоді та спорту Ужгородської районної державної адміністрації у комунальну власність Баранинської сільської ради.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови Ужгородської районної державної адміністрації Раті Є.Ш. та постійну комісію з питань комунальної власності та приватизації (Рішко В.С.).

 

Голова ради                                                                                                                                     Р.В. Чорнак

 

Вкладення:
ФайлРозмір файла:
Скачати цей файл (Додаток2.docx)Додаток2.docx13 kB
Видео-урок по установке Joomla 3.3 на Денвер.