Новини

25 березня в районній раді відбулося навчання по написанню грантових проектів рамках Програми „U-LEAD з Європою”. Навчання проводили департамент економічного розвитку та торгівлі облдержадміністрації спільно з комунальним підприєством „Ужгородське районне агентство розвитку”. У заході взяли участь голови місцевих рад Ужгородського району, працівники райдержадміністрації та інші. 
До присутніх із вступним словом звернулися директор департаменту економічного розвитку та торгівлі ОДА Денис Ман та радник з питань економічного розвитку Закарпатського ВП ЦРМС Микола Сюсько.
Під час заходу виступаючі розповіли учасникам навчання про загальні положення написання грантових проектів, ознайомили з формами заявок, які подаються для участі в конкурсі, провели консультативно-роз’яснювальну роботу з питань підготовки та інших питань, що виникають в процесі написання міжнарожних грантових проектів. .
На завершення, директор департаменту економічного розвитку Денис Ман відмітив, що Ужгородський район є одним кращих в області і має неабиякий потенціал для розвитку саме у напрямку написання грантових проектів та залучення іноземних інвестицій.

Видео-урок по установке Joomla 3.3 на Денвер.