Новини

780 тисяч гривень виділили районні депутати для зведення майданчика зі штучним покриттям у Пацканівській загальноосвітній школі. Така ж сума повинна надійти з державного бюджету.
Територія майданчика не оновлювалася ще від часу будівництва освітнього закладу. За допомогою до очільника району Руслана Чорнака в сприянні цього питання звернулися депутат райради, жителька Пацканьова Оксана Булеца та сільський голова Юрій Бонь. Не зволікаючи, районна рада невдовзі виділила кошти для будівництва спортивного майданчика з місцевого бюджету.
Незважаючи на погоду вже розпочалися певні роботи: зробили замір меж території майданчика, зняли верхній шар, розчищають та облаштовують територію для подальших будівельних робіт.
Знайомилися із початком розпочатих робіт по будівництву спортмайданчика керуючий справами виконавчого апарату Юрій Фрінцко, депутати районної ради Оксана Булеца, Андрій Кушнірук, Віктор Шелельо та Пацканівський сільський голова.
«Не так давно звернулася до голови районної ради з проханням облаштувати на території навчального закладу спортивний майданчик. Керманич району, разом з колегами, без вагань підтримали таку ідею. Радію, що вже навесні наступного року на порожньому місці з’явиться сучасний спортивний майданчик, де підростаюче покоління з користю проводитиме свій вільний час, що у свою чергу, поліпшить їх здоров'я та додасть успіхів у спорті» - зазначила депутат районної ради Оксана Булеца.

Запевняємо, що це не останній проект, який районна рада втілюватиме у життя. Адже немає нічого ціннішого дітей, їх щасливого та успішного майбутнього.

Видео-урок по установке Joomla 3.3 на Денвер.