Новини

7 грудня 2018 року відбудеться чергова двадцять дев’ята сесія районної ради.

З метою підготовки та вивчення питань порядку денного сесії, 3 та 4 грудня засідали профільні депутатській комісії, які опрацювали 26 питань. Серед них: Програма соціально-економічного і культурного розвитку району на 2019 рік, Програма розвитку малого та середнього підприємництва, Програма підвищення спроможності та поліпшення умов несення служби у відділах прикордонної служби на українсько-словацькому та українсько-угорському державному кордоні (на ділянці відповідальності Чопського прикордонного загону), розташованих на території Ужгородського району на 2019 - 2020 роки, Програма захисту конституційних прав і свобод громадян, гарантування належного розгляду звернень громадян в Ужгородській місцевій прокуратурі на 2019 рік, внесення змін до вже діючих програм, комунальні, майнові та інші питання.

Чи не найголовнішим питанням, що виноситься на розгляд сесії є прийняття районного бюджету на 2019 рік. Тож члени бюджетної комісії разом з головою районної ради Русланом Чорнаком, керуючим справами райради Юрієм Фрінцком, головою РДА Ерікою Кинєв, начальником фінансового управління РДА Ольгою Ящищак детально опрацювали, вивчили та проаналізували основні показники бюджету, за яким Ужгородщина буде жити у 2019.

Виходячи з того, наскільки виважено профільні комісії підходили до вивчення кожного питання, рішення по них прийматимуться без жодних заперечень. Проте, остаточні рішення районні парламентарі прийматимуть на засіданні сесії.

Видео-урок по установке Joomla 3.3 на Денвер.