Новини

23 листопада, у селищі Середнє, Ужгородський районний центр зайнятості за сприяння Ужгородської районної ради, районної державної адміністрації, соціальних партнерів, вдруге провів районний ярмарок кар`єри «Освіта, робота, перспектива».

Метою ярмарки вакансій є національно-патріотичне виховання молоді, привернення їх уваги до перспективних напрямків економічного розвитку області надання інформації незайнятим громадянам, які шукають роботу, про стан ринку праці, світ професій, можливості пройти професійне навчання, підготовку та перепідготовку чи підвищення кваліфікації. Програмою проведення «Ярмарку кар'єри» було надання можливості роботодавцям презентувати своє підприємство, надати шукачам роботи розширену інформацію, продемонстрували його переваги, а представники навчальних закладів зможуть ознайомити учнів з професіями, які вони можуть здобути у майбутньому.

Учасниками форуму стали провідні роботодавці нашого району та області. Серед них ТОВ «Ядзакі Україна», ТОВ «Джейбіл Сьоркіт Юкрейн Лімітед», ТОВ «Єврокар», ТОВ «Нікатекс-К», Філію Закарпатського обласного управління АТ «Ощадбанк», ПАТ «Укрпошта» та інші.

З вітальними словами з нагоди відкриття ярмарку кар’єри» директор Закарпатського обласного центру зайнятості Юрій Іванович Фущич, заступник голови районної ради Степан Мацко, заступник голови райдержадміністрацїї Єва Раті, Середнянський селищний голова Емерих Крицькій.

У заході взяли участь понад 12 ринкоутворюючих підприємств Ужгородського району та міста Ужгород, які презентували свої підприємства, надали шукачам роботи розширену інформацію про перелік професій, в яких виникає потреба, перспективи економічного розвитку, та понад 350 шукачів роботи - безробітних, представників учнівської молоді, населення району. І, найголовніше, роботодавці, навчальні заклади та шукачі роботи змогли зустрітися, віч-на-віч, оскільки живий контакт завжди кращий формального, заочного. Роботодавці, які взяли участь в Ярмарку кар'єри, на ринку праці займають провідні місця, оскільки створюють робочі місця для працевлаштування незайнятих верств населення, систематично подають службі зайнятості інформацію про наявність вакансій, про кваліфікаційні та інші вимоги, до претендентів на робочі місця, про можливість навчання та перенавчання за певними професіями на даних підприємствах. 

На «Ярмарку кар'єри» праці працював мобільний профорієнтаційний центр, де бажаючі змогли пройти профдіагностичне тестування з метою визначення вибору професії, скласти та записати власне відео-резюме.

Учасникам було надано можливість ознайомити відвідувачів з можливістю навчання у навчальних закладах України, представити своє підприємство. Для цього були запропоновані місця в секторі для презентації навчальних закладів.

Відбулися презентації шляхом розміщення на стендах різноманітної інформації, підготовлені та продемонстровані відео-ролики. Також, відбувся показ майстер-класів.

Завдяки участі у Ярмарці кар’єри представників Збройних сил України, Державної прикордонної служби, Національної Гвардії України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Національної поліції України та інших, продемонстровані показові виступи з використанням військової та спеціатьної техніки.

Проведення таких заходів дозволяє сподіватися на вирішення кадрових проблем для роботодавців та проблеми безробіття для населення міста. Адже для кожної людини головне - благополучяя і добробут родини. Забезпечити його може лише стабільна робота і гідна зарплата.

Видео-урок по установке Joomla 3.3 на Денвер.