Новини

З метою підготовки до проведення позачергової сесії районної ради, сьогодні, 11 жовтня відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету. Проводив засідання голова комісії Йожеф Боднар. У її роботі взяли участь голова районної ради Руслан Чорнак, його заступник Степан Мацко, голова РДА Еріка Кинєв та інші. 
На порядку денному - вивчення питань, які пропонуються на розгляд позачергової сесії. 
Передусім, члени комісії та присутні розглянули районну Програму розвитку місцевих автомобільних доріг загального користування на період 2018-2020 років та районну Програму підвищення рівня безпеки дорожнього руху на період до 2020 року. Погодили проект рішення щодо внесення змін до Програми Турбота на 2018 рік, яким передбачається редагувати Порядок надання грошової допомоги важкохворим громадянам району.
Активно обговорювали члени комісії проект рішення про внесення змін до районної казни на 2018 рік. Зміни необхідно внести через спрямування залишку субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості за рахунок відповідної субвенції з держбюджету у сумі майже 15 млн.грн., що утворився на 1 січня 2018 року. Це кошти для будівництва амбулаторій сімейної медицини у селах Батфа, Кам‘яниця та Руські Комарівці. 
Усі зауваження та пропозиції до даного проекту, висловлені членами комісії, були враховані. Остаточні рішення депутати прийматимуть вже завтра, 12 жовтня 2018 року.

Видео-урок по установке Joomla 3.3 на Денвер.