Новини

VІІ фестиваль «Добронська паприка», присвячений найпопулярнішій спеції, відбувся 23 вересня 2018 р. в селі Мала Добронь. Вперше фестиваль відбувся у 2006 році і відтоді, раз у два роки, традиційно Ужгородщина відмічає це свято.

Організатори свята - Ужгородська райдержадміністрації, районна рада та Малодобронська сільська рада, започаткували фестиваль з метою розвитку самодіяльного мистецтва, відтворення та популяризації народних звичаїв, традицій та обрядів. Фестиваль сприяє розширенню мистецько-художнього світогляду учасників, збагачення їх духовності, пошуку і підтримки здібних, обдарованих, талановитих особистостей.

Урочисто захід відкрила заступник голови райдержадміністрації Єва Раті. Зі святом присутніх привітали виступаючі - заступник голови районної ради Степан Мацко, начальник відділу культури райдержадміністрації Марія Котляр, сільський голова Балаж Ембер та начальник управління національностей та релігій Закарпатської ОДА Йосип Резеш.

На фестивалі були оздоблені намети з роботами народних умільців району, „Добронський ярмарок” (де можна було придбати спеції та різні вироби з паприки), конкурсні огляди місцевої кухні, спортивні ігри та атракціони. У концертній програмі фестивалю взяли участь аматорські колективи району.
Гості фестивалю отримали незабутні враження. Захід завершився святковим феєрверком.

Видео-урок по установке Joomla 3.3 на Денвер.