Новини

Зазвичай для того, щоб одержати грантові кошти на розвиток будь-якої сфери, необхідно докласти значних зусиль. Але те, що це реально і найголовніше – ефективно, свідчить подія, яка відбулася сьогодні у Лінцівській загальноосвітній школі. 
У лютому 2017 року працівники Лінцівської ЗОШ І-ІІІ ступенів підготували проект «Здорова дитина – майбутнє нації/ Будь зDOроWим!» на участь у грантовому конкурсі Національного олімпійського комітету України спільно з компанією DOW з покращення добробуту у школах та загальних умов навчання. А вже сьогодні школа святкувала відкриття нового сучасного волейбольного майданчику зі штучним поліуретановим покриттям. І це за рахунок грантових коштів та допомоги районної влади. 
Серед поважних гостей Наталія Коваленко – виконавчий директор Національного олімпійського комітету України, Олександр Александров – директор представництва DOW в Україні, Іван Риляк – голова комітету фізичного виховання і спорту МОН України в Закарпатській області, народний депутат України Роберт Горват, депутат Закарпатської обласної ради Мирон Помпель, представники районної ради Юрій Фрінцко, Андрій Кушнірук та Віктор Шелельо, заступник голови РДА Віталій Семаль та інші. 
У своєму вітальному слові Юрій Фрінцко – керуючий справами виконавчого апарату районної ради, як колишній випускник Лінцівської школи, привітав гостей та учасників свята з такою подією, висловив слова вдячності колективу за участь у написанні такого проекту та вручив Подяки районної ради директору школи Василині Касинець, заступнику директора з виховної роботи Яні Пожо та усьому колективу загальноосвітньої школи. 
Багато приємних слів було сказано на адресу винуватців сьогоднішнього свята. Але незмінним залишається факт «у здоровому тілі – здоровий дух». Тож тепер діти зможуть весело проводити більше часу на свіжому повітрі, а не перед екранами телевізорів чи комп’ютерів. Адже новий волейбольний майданчик – це радість не лише для учнів школи , а й для всієї малечі села та їхніх батьків. 
По завершенні урочистої частини гості свята дарували школі подарунки, спортивний інвентар. Отримала школа подарунки і від голови районної ради Руслана Чорнака.

Видео-урок по установке Joomla 3.3 на Денвер.