Новини

Відповідно до п.9 постанови Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 № 107 „Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва” фізичним особам на безповоротній основі надається дотація за вирощування до тринадцяти місячного віку ідентифікованого та зареєстрованого в установленому порядку молодняка великої рогатої худоби, який народився в господарствах фізичних осіб.

Документи органи місцевого самоврядування приймають від власників тварин протягом бюджетного року, опрацьовують, узагальнюють та подають департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації відомість фізичних осіб (оригінал) за станом на 1 вересня та 1 грудня, зареєстровану у відповідному порядку, засвідчену підписом голови сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаної територіальної громади та завірену печаткою у терміни до 5 вересня та 5 грудня.

 Разом з тим, доводимо до органів місцевого самоврядування наступну інформацію:

подання сканованих відомостей на е-mail: depapr@саrpathia.gov.ua;

подання відомостей у паперовому вигляді (нарочним або за поштовою адресою) пл. Народна, 4, м. Ужгород, 88008, Департамент агропромислового розвитку, каб.247;

телефон для довідок: (0312) 63-04-46, 066-263-68-09, відділ тваринництва

Видео-урок по установке Joomla 3.3 на Денвер.