Новини

Ужгородський район не залишається осторонь євроінтеграційних процесів, що відбуваються у суспільстві. Адже міжнародна співпраця надає унікальну можливість запозичувати та впроваджувати інновації в економічній, соціальній та культурній сферах. Подібне співробітництво проявляється в реалізації різноманітних заходів в галузях культури та освіти, упровадженні грантових проектів у різних сферах життєдіяльності.

Вже впродовж декількох років Ужгородщина тісно співпрацює з Ярославським повітом (Польща). Тож, з метою розвитку подальшої співпраці, 15 травня делегація з міста Ярослав, на чолі з керівником місцевої влади, старостою Ярославського повіту Тадеушем Крзаном перебувала із зустрічним візитом у нашому краї. Зустрічав гостей голова районної ради Руслан Чорнак. Це вже другий візит поляків в рамках транскордонного співробітництва.

Під час робочого візиту поважних гостей ознайомили із провідними галузями району, розповіли про основні показники, які сьогодні, значною мірою, формують соціально-економічний розвиток району. Взагалі, Ужгородщина позиціонує себе як економічно розвинений район, з ефективним використанням природно-ресурсного потенціалу та привабливим інвестиційним кліматом. До того ж, Ужгородський район є ще й туристично привабливим. Кожного року наш край відвідують сотні тисяч туристів і мандрівників, що є доброю ознакою розвитку туристично-рекреаційної індустрії у районі. 

Програма візиту була насиченою. Учасники делегації мали змогу ознайомитися з багатою культурною спадщиною, унікальними традиціями й колоритом Ужгородського району, поспілкуватися зі своїми колегами, обговоривши сфери освіти, культури та медицини, ознайомились з роботою Ужгородської районної лікарні.

На завершення  візиту представники делегації обмінялися думками та враженнями, подякували за теплий і змістовний прийом.

Керівник району, у свою чергу, подякував гостям за зустрічний візит та висловив сподівання щодо подальшої співпраці з Ярославським повітом, зокрема у напрямку написання спільних грантових проектів. «Ужгородський район завжди готовий до співпраці. Ми прагнемо працювати на перспективу і готові до будь-яких кроків. Адже налагодження взаємин з іноземними партнерами – це унікальна можливість презентації Ужгородщини на теренах Європейського Союзу. Сподіваємось на таку ж готовність та підтримку з боку партнерів з Польщі, - відмітив голова районної ради Руслан Чорнак.

Видео-урок по установке Joomla 3.3 на Денвер.