Новини

Щорічно, 12 травня cвітова медична громадськість відзначає Міжнародний День медичної сестри. Хоча фактично святу вже більше ста років, офіційно воно було засновано Всесвітньою організацією охорони здоров’я лише в 1971 році.

День медичної сестри відзначається з моменту об’єднання сестер милосердя із 141 країни в професійну громадську організацію – Міжнародну раду медичних сестер.

Вперше служба сестер милосердя була організована під час Кримської війни англійською Флоренс Найтінгел (12.05.1820 – 13.08.1910 рр.). Всесвітній день медичних сестер за рішенням Міжнародної організації Червоного Хреста є саме на її честь, в день її народження – 12 травня.

На сьогодні, в Ужгородському районному Центрі первинної медико – санітарної допомоги працює 104 медичні сестри.

Медичні сестри – перші помічники лікаря, адже саме вони виконують усі необхідні лікарські процедури на амбулаторному прийомі, в стаціонарних відділеннях лікувальних закладів та у виїзних бригадах екстреної та швидкої медичної допомоги. Від їх праці, душевної доброти, справжнього гуманізму та професіоналізму багато в чому залежить якість надання медичної допомоги хворим та збереження їх здоров’я.

Щиро вітаємо медсестер з їх професійним святом! Бажаємо міцного здоров’я, весняного настрою, сімейного щастя, добробуту та пошани від своїх колег та пацієнтів.

 

З повагою,

головний лікар Ужгородського районного Центру первинної

медико – санітарної допомоги                                                                       Лариса Шинкаренко.

Видео-урок по установке Joomla 3.3 на Денвер.