Новини

У середу, 7 березня, відбулася чергова двадцять друга сесія районної ради. Головував на засіданні очільник ради Руслан Чорнак. Із 36 депутатів, - присутніх 28. В роботі пленарного засідання взяли участь голова райдержадміністрації Анатолій Синишин, заступники голови райдержадміністрації, керівники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, керівники Ужгородської місцевої прокуратури, поліції та інших правоохоронних органів, голови місцевих рад та інші.

Перед початком роботи пленарного засідання сесії депутати хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих на Сході України. Відтак, перейшли до затвердження питань порядку денного.

Оскільки минув другий рік роботи Ужгородської районної ради сьомого скликання, то відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» керівник ради Руслан Чорнак прозвітував перед депутатами про те, що вдалося зробити у 2017 році. Детально та конструктивно Руслан Васильович зупинився на кожній ланці роботи ради, всього депутатського корпусу, розповів про роботу виконавчого апарату районної ради, зазначивши, що впродовж звітного періоду всі працювали послідовно та діяли в межах чинного законодавства України, із врахуванням інтересів територіальних громад району. Далі перейшли до звіту голови державної адміністрації про виконання повноважень, делегованих районною радою. Анатолій Синишин зупинився на цілях і досягненнях основних галузей району та окреслив завдання на 2018 рік.  

Слід відмітити, що очільники району виконали завдання, поставлені перед собою.

Загалом у ході пленарного засідання депутати розглянули та затвердили близько 30 питань. Серед них і затвердження нових та внесення змін до вже діючих програм, затвердження нормативних грошових оцінок, інших майнових питань, тощо.

Прозвітував про роботу місцевої прокуратури за минулий рік і заступника керівника Ужгородської місцевої прокуратури Романа Романика.

Про виконання районного бюджету за 2017 рік звітувала начальник фінансового управління РДА Ольга Ящищак. За її словами доходи районного бюджету за 2017 рік по загальному і спеціальному фондах, включаючи дотацію, субвенції з державного бюджету та інші дотації та субвенції становили всього 569 877,7 тис.грн. Видатки районного бюджету за 2017 рік разом по загальному і спеціальному фондах виконано у сумі 565 354,7 тис.грн., у тому числі видатки загального фонду виконано у сумі 519 605,0 тис.грн., видатки спеціального фонду виконано у сумі 45 749,7 тис.грн.

Традиційно районні обранці внесли зміни до районної казни на 2018 рік. Загалом депутати затвердили зміни до обсягу доходів районного бюджету на 2018 рік, до розподілу видатків районного бюджету на 2018 рік за головними розпорядниками коштів (у межах змін доходів, загального обсягу видатків районного бюджету), уточнили перелік об’єктів, видатки на які у 2018 році будуть проводитися за рахунок коштів бюджету розвитку та розподілили кошти від перевиконання районного бюджету за 2017 рік на важливі потреби територіальних громад Ужгородщини. Так, виділили кошти на завершення розпочатих у минулому році робіт по ремонту доріг, об’єктів соціальної сфери, на придбання сценічних костюмів для РБК, виплату заробітної плати працівникам сільських рад, клубних установ, на виконання ряду Програм, тощо.

На завершення керівники району привітали жіночу половину із Міжнародним жіночим днем - 8 Березня. Побажали міцного здоров'я, творчих здобутків, добробуту і злагоди в оселях, життєвої гармонії, невичерпної енергії і Божої благодаті.  

Видео-урок по установке Joomla 3.3 на Денвер.