Новини

Впродовж цього тижня профільні депутатські комісії вивчали матеріали двадцять другої сесії районної ради. Перш за все члени кожної з комісій обговорювали свої профільні питання. До прикладу, комісія з питань комунальної власності обговорила та погодила проект рішення щодо внесення   змін   до рішення районної ради   від 05.01.2016р.№33 «Про програму раціонального та ефективного використання майна, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селища Ужгородського району на 2016 - 2018роки», передачі робочого проекту Департаменту інфраструктури, розвитку і утримання мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення та житлово-комунального господарства Закарпатської обласної державної адміністрації та інші.

Комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту, в справах пенсіонерів, ветеранів, інвалідів та учасників бойових дій у ході своєї роботи опрацювала 6 проектів рішень, а саме: про внесення змін до Програми «Турбота» на 2018 рік», про затвердження статуту Ужгородського районного Центру первинної медико-санітарної допомоги, про припинення амбулаторій загальної практики сімейної медицини, Про затвердження договору про передачу коштів субвенції для надання послуг вторинної та первинної медичної допомоги, ї медичної допомоги, про затвердження договору про передачу коштів субвенції на здійснення видатків місцевого бюджету у 2018 році.

Депутати також розглянули проекти рішень, що стосувалися нових та внесення змін до вже діючих галузевих програм, зокрема, Про програму розвитку земельних відносин в Ужгородському районі на 2018-2020 роки, Про Програму підвищення спроможності та покращення надання послуг підрозділів управління державної служби надзвичайних ситуацій України у Закарпатській області на 2018 - 2020 роки, Про Програму профілактики злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку на території району на 2018 - 2019 роки, Про комплексну програму забезпечення безпеки громадян шляхом виправлення засуджених та запобігання вчинення ними повторних злочинів на території району на 2018-2020 роки, нормативно-грошових оцінок тощо.

Бюджетна комісія розглянула звіт про районний бюджет за 2017 рік. Також, обговорили проект рішення про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік. Кошти від перевиконання районної казни планують перерозподілити для потреб району.  

Загалом депутати опрацювали близько 30 проектів рішень. Кожен мав змогу висловити свої пропозиції, зауваження і доповнення до пропонованих матеріалів і проектів рішень. Остаточні рішення районні обранці прийматимуть 7 березня.

Видео-урок по установке Joomla 3.3 на Денвер.