Новини

Сьогодні, 27 вересня під головуванням голови районної ради Руслана Чорнака відбулася вісімнадцята позачергова сесія. Із 36 депутатів на засідання сесії з’явилося 24. На порядку денному – створення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Ужгородської районної ради». Народні обранці, без заперечень, підтримали рішення щодо створення Центру в Ужгородському районі.
Центр створили з метою надання психолого-педагогічної допомоги дітям з особливими освітніми потребами віком від 2-х до 18-ти років, де вони зможуть на рівних умовах здобувати дошкільну та загальну середню освіту.
«Україні вкрай необхідна модернізація в галузі освіти. Один із кроків – це запровадження інклюзивної освіти, яка надасть дітям з особливими потребами рівні можливості у здобутті освіти. Крім того, необхідно переходити до нових методів викладання та вивчення предметів у навчальних закладах. Переконаний, що найближчим часом наші діти зможуть здобувати освіту за європейськими стандартами і новою методикою викладання» - зауважив очільник райради Руслан Чорнак.
До того ж, районні депутати проголосували за рішення «Про ініціативу розробки проекту «Розвиток інфраструктури у сфері туризму і рекреації Закарпаття шляхом реставрації пам’ятки архітектури національного значення – Невицького замку». У разі, якщо Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства підтримає даний проект, фінансування його здійснюватиметься за підтримки Європейського союзу. Відповідальним виконавцем проекту буде комунальне підприємство «Ужгородське районне агентство розвитку».

 

Видео-урок по установке Joomla 3.3 на Денвер.