Новини

Сьогодні, 27 вересня під головуванням голови районної ради Руслана Чорнака відбулася вісімнадцята позачергова сесія. Із 36 депутатів на засідання сесії з’явилося 24. На порядку денному – створення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Ужгородської районної ради». Народні обранці, без заперечень, підтримали рішення щодо створення Центру в Ужгородському районі.
Центр створили з метою надання психолого-педагогічної допомоги дітям з особливими освітніми потребами віком від 2-х до 18-ти років, де вони зможуть на рівних умовах здобувати дошкільну та загальну середню освіту.
«Україні вкрай необхідна модернізація в галузі освіти. Один із кроків – це запровадження інклюзивної освіти, яка надасть дітям з особливими потребами рівні можливості у здобутті освіти. Крім того, необхідно переходити до нових методів викладання та вивчення предметів у навчальних закладах. Переконаний, що найближчим часом наші діти зможуть здобувати освіту за європейськими стандартами і новою методикою викладання» - зауважив очільник райради Руслан Чорнак.
До того ж, районні депутати проголосували за рішення «Про ініціативу розробки проекту «Розвиток інфраструктури у сфері туризму і рекреації Закарпаття шляхом реставрації пам’ятки архітектури національного значення – Невицького замку». У разі, якщо Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства підтримає даний проект, фінансування його здійснюватиметься за підтримки Європейського союзу. Відповідальним виконавцем проекту буде комунальне підприємство «Ужгородське районне агентство розвитку».

 

Наші координати

  Ужгородська районна рада

  м. Ужгород вул. Загорська, 10

   (0312) 61-58-95, (0312) 61-50-32

  E-mail: uzhrajrada ukrpost.ua 

  Графік роботи: Пн - Чт 9.00 - 18.00
                                           Пт 9.00 - 17.00

Видео-урок по установке Joomla 3.3 на Денвер.