Новини

13 вересня, після довготривалої реконструкції, у с.В.Добронь відбулося відкриття будівлі державного пожежно-рятувального поста. На святі присутніми були голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль, керівництво Управління ДСНС в Закарпатській області, заступник голови районної ради Степан Мацко, Великодобронський сільський голова Іван Попка та інші. 

Реконструкція приміщення пожежної станції, здійснення ремонтних робіт, оснащення меблями та технікою обійшлися у понад 1 200 тис. грн, з яких 500 тис. грн – кошти району та близько 800 тис.грн. – кошти сільського бюджету. Службу у відреконструйованому підрозділі нестимуть 17 вогнеборців. Загалом вони обслуговують близько 15 населених пунктів Ужгородського та Берегівського районів. Наразі у віданні пожежної частини знаходиться одна спецмашина, проте незабаром отримають ще одну – від партнерів з м.Євічко  (Чехія).

Відкриття пожежного підрозділу стало надзвичайно приємною подією. Відтепер рятувальники зможуть ще оперативніше реагувати на надзвичайні події, а мешканці Великої Доброні та сусідніх населених пунктів почуватися захищеними і завжди розраховувати на іх допомогу.

Районна влада, у свою чергу, підтримує подібні проекти. Твердженням цього є розробка спільного грантового проекту Ужгородського району з Ярославським повітом щодо створення добровільних пожежних бригад у селах Дубрівка та Ратівці.

По завершенні урочистого відкриття гості свята оглянули пожежну частину, ознайомилися з її матеріально-технічною базою та з умовами роботи пожежників.

Видео-урок по установке Joomla 3.3 на Денвер.