Новини

Сьогодні в Ужгородській районній лікарні визначна подія – отримали великий гуманітарний вантаж із медичним обладнанням. Це апарат для проведення ультразвукової діагностики, апарат штучної вентиляції легенів, гінекологічний стіл, два концентратори кисню, денситометр медичний та інше обладнання, необхідне для покращення умов перебування хворих у стаціонарних відділеннях і надання їм якісніших послуг. 
Гуманітарна допомога з Баварії, передачу якої організував Уряд Угорщини, вручав генеральний консул Угорської Республіки в м.Ужгород Йожеф Бугайло. Обладнання не нове, але функціональне, у прекрасному стані та є сучаснішим за деяке наявне нині у райлікарні. Адже не секрет, що заклад потребує кардинального оновлення матеріальної бази. Хоч районна рада всіляко допомагає медичному закладу, проте без участі спонсорської та благодійної допомоги не обійтися.
– Сьогодні дійсно щасливий день у лікарні. І мені, як головному лікарю, приємно за такий чудовий подарунок. Сподіваюся, така добра і потрібна жителям Ужгородщини справа матиме продовження, – зауважив головний лікар районної лікарні Олег Голуб.

Видео-урок по установке Joomla 3.3 на Денвер.