Новини

Сьогодні, 27 липня відбулося позачергове засідання сімнадцятої сесії Ужгородської районної ради, яке провів голова райради Руслан Чорнак.
В роботі позачергового засідання взяли участь 23 депутатів районної ради, перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Гарновдій, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації.
Передувала сесії робота постійної комісії з питань бюджету, на якій детально опрацьовано питання, що виносилося до розгляду.
Традиційно перед початком сесії депутати хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих під час проведення антитерористичної операції на Сході України. Потім керівник райради привітав депутатів, які у міжсесійний період відмічали свій день народження.
Далі перейшли до розгляду питання порядку денного. В ході роботи народні обранці внесли зміни до районної казни 2017 року. Так, за рахунок коштів дотації та субвенції з сільських бюджетів 100 тисяч гривень спрямовано на програму «Шкільне харчування», 10 тисяч гривень на придбання матеріалів для ремонту класних приміщень Коритнянської загальноосвітньої школи, понад 180 тисяч гривень на капітальні видатки для придбання металопластикових дверей, рентгенозахисних дверей та притяжно-витяжної установки Ужгородській районній лікарні.
Кошти субвенції з обласного бюджету в сумі один мільйон гривень районні депутати спрямували на поточний ремонт ділянки обласної автомобільної дороги місцевого значення Горонглаб-Соловка-Червоне в межах Червонівської сільської ради, на продовження будівництва вулиці Фізкультурна, що в селі Барвінок та на поточний ремонт внутрішніх дверей Соловківської загальноосвітньої школи. 
Понад два мільйона гривень перерозподілили між головними розпорядниками коштів для виконання першочергових завдань. Це переважно капітальний та поточний ремонти автодоріг обласного та районного значення населених пунктів та завершення робіт по ремонту об’єктів соціальної сфери Ужгородщини.
Сьогодні депутати також прийняли субвенцію з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій в сумі понад п’ять мільйонів гривень. Ці кошти спрямували на відповідні проекти, а саме: реконструкцію частини приміщень Будинку культури селища Середнє, реконструкцію водозахисних споруд з регулюванням русла струмка на території села Кам’яниця та на капітальний ремонт трьох автодоріг Ужгородського району. 
Загалом, рішення щодо внесення змін до бюджету району підтримано більшістю депутатських голосів.

Видео-урок по установке Joomla 3.3 на Денвер.