Новини

26 липня свій 102-ий рік народження відзначила жителька села Сторожниця Анастасія Шевчук. Крім численних родичів до щирих вітань долучилися голова районної ради Руслан Чорнак та голова райдержадміністрації Анатолій Синишин. Гості бажали іменинниці здоров’я, родинного затишку, душевного тепла, вручилицінний подарунок і квіти.

Народилася і виросла Анастасія Миронівна у Польщі. Випало жінці нелегке життя: двічі її сім’ю, як й інші українські, виселяли з цієї країни. Перший раз до Росії, потім, вдруге – на Рівненщину.

На чужині родині Анастасії Миронівни, все ж вдалося влаштуватися. Разом з чоловіком виховали одну доньку Любов, яка закінчила педагогічне училище, і згодом, за направленням, приїхала вчителювати до Закарпаття.  Після смерті чоловіка, пані Анастасія переїхала до дочки. Зараз проживають у Сторожниці.

Іменинниці самій не віриться, що вдалося дожити до таких прекрасних літ. Чимало подій довелось пережити на своєму життєвому шляху. Проте пані Анастасія завжди у доброму гуморі, своїм добрим словом підтримає, дасть поради і настанови.  

Немало вдячних слів цього дня почула на свою адресу Анастасія Миронівна за гідно прожите життя,  щиро дякувала гостям за теплі слова і подарунки та зичила дожити до її років.

Видео-урок по установке Joomla 3.3 на Денвер.