Новини

Нещодавно Ужгородщину відвідала делегація з Польщі на чолі з старостою Ярославського повіту паном Крзаном Тадеушом. Зустрічний візит поляків відбувся в рамках транскордонного співробітництва Ужгородського району з Ярославським повітом.

Свою робочу поїздку польські колеги розпочали із знайомстваз культурними традиціями та надбаннями краю. Разом з очільником районної ради Русланом Чорнаком побували у Невицькому замку та винних погребах Середнього.

В рамках візиту завітали й до Ужгородської районної лікарні,  де спільно з керівником району Русланом Чорнаком обговорили можливості надання міжнародної допомоги для реконструкції та відновлення закладу.

Учасники зустрічі говорили й про співробітництво регіонів, розвиток економіки, освіти та культури. Піднімалися питання і щодо розвитку туризму на Ужгородщині, залучення іноземних інвестицій тощо.

В результаті перемовин досягнуто домовленостей щодо подальшої співпраці Ужгородського району та Ярославського повіту в написанні спільних грантових проектів у 2017-2018 роках. Певні напрацювання в цьому напрямку вже є: на завершальній стадії наразі знаходиться транскордонний проект по створенню добровільних пожежних бригад у селах Дубрівка та Ратівці Ужгородськьго району. Неабияких зусиль до написання цього проекту доклав і голова громадської організації «Самодопомога Закарпаття» Володимир Химинець.

Голова Ужгородської районної ради  Руслан Чорнак наголосив на важливості зміцнення дружніх зв’язків між Ужгородським районом та Ярославським повітом, оскільки Польща повинна стати зразком для України на шляху впровадження реформ.

Видео-урок по установке Joomla 3.3 на Денвер.