Новини

Сьогодні, 30 червня, працівники районної ради та райдержадміністрації взяли участь у навчанні з питань правил поведінки під час виникнення наздзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру. 
Безпосередньо навчання провели викладачі Закарпатського обласного методичного центру цивільного захисту населення та представники управління ДСНС в Закарпатській області. 
Учасників навчання ознайомили з нормативно-правовою базою з питань цивільного захисту, порядком і правилами поведінки населення під час надзвичайних ситуацій природного, техногенного чи соціального характеру на підприємстві, установі, організації чи в побуті у домашніх умовах. Розповідали посадовим особам місцевого самоврядування та державним службовцям і про правила користування вогнегасниками та надання першої медичної допомоги при пожежі, отримання інженерно-технічної допомоги під час пожеж у домогосподарствах тощо. Окремо кожен мав змогу ознайомитися з правилами використання пожежної техніки.
Працівники управління ДСНС закликали учасників навчання оперативно і своєчасно виявляти, попереджувати та ліквідовувати надзвичайні ситуації природного, техногенного чи соціального характеру на території району та дотримуватися всіх необхідних правил безпеки при їх виникненні.

Наші координати

  Ужгородська районна рада

  м. Ужгород вул. Загорська, 10

   (0312) 61-58-95, (0312) 61-50-32

  E-mail: uzhrajrada ukrpost.ua 

  Графік роботи: Пн - Чт 9.00 - 18.00
                                           Пт 9.00 - 17.00

Видео-урок по установке Joomla 3.3 на Денвер.