Новини

Сьогодні, 30 червня, працівники районної ради та райдержадміністрації взяли участь у навчанні з питань правил поведінки під час виникнення наздзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру. 
Безпосередньо навчання провели викладачі Закарпатського обласного методичного центру цивільного захисту населення та представники управління ДСНС в Закарпатській області. 
Учасників навчання ознайомили з нормативно-правовою базою з питань цивільного захисту, порядком і правилами поведінки населення під час надзвичайних ситуацій природного, техногенного чи соціального характеру на підприємстві, установі, організації чи в побуті у домашніх умовах. Розповідали посадовим особам місцевого самоврядування та державним службовцям і про правила користування вогнегасниками та надання першої медичної допомоги при пожежі, отримання інженерно-технічної допомоги під час пожеж у домогосподарствах тощо. Окремо кожен мав змогу ознайомитися з правилами використання пожежної техніки.
Працівники управління ДСНС закликали учасників навчання оперативно і своєчасно виявляти, попереджувати та ліквідовувати надзвичайні ситуації природного, техногенного чи соціального характеру на території району та дотримуватися всіх необхідних правил безпеки при їх виникненні.

Видео-урок по установке Joomla 3.3 на Денвер.