Міськрайонне управління юстиції

     З метою створення сприятливих умов, спрямованих на спрощення доступу громадян до адміністративних послуг щодо державної реєстрації народження дитини, на виконання наказу Міністерства юстиції України від 26.08.2015 № 1593/5 «Деякі питання організації роботи відділів державної реєстрації актів цивільного стану, пов'язаної з державною реєстрацією народження дитини» з 15 грудня 2015 року у м. Ужгороді, Ужгородський районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області інформує що, запроваджено пілотний проект з прийому заяв на державну реєстрацію народження та вручення свідоцтв безпосередньо в пологових будинках.

     З 16 березня 2016 року цією послугою при народжені дитини можуть скористатися батьки в: смт. В.Березний, м. Виноградів, смт. Воловець, м. Іршава, смт. Міжгір’я, м. Мукачево, м. Перечин, м. Рахів, м. Свалява, м. Тячів, м. Хуст.
   Даним пілотним проектом передбачена можливість подання документів для державної реєстрації народження та отримання відповідного свідоцтва безпосередньо в закладах охорони здоров'я, де приймаються пологи, не витрачаючи часу на черги при відвідуванні відділів державної реєстрації актів цивільного стану.
      Ця послуга є абсолютно безкоштовною.
      Документи, які необхідні для реєстрації:
      - медичне свідоцтво про народження дитини (форма №103/0), що видається закладами охорони здоров’я, де приймаються пологи;
      - паспорти або паспортні документи обох батьків, що посвідчують їх особу;
       - документ, який є підставою для внесення відомостей про батька дитини (свідоцтво про шлюб, спільна заява батька та матері дитини, заява матері).
    На основі цього здійснюється реєстрація. Працівники відділів державної реєстрації актів цивільного стану Закарпатської області готові оформлювати документи ново народже-ній дитині за 24 години в пологовому будинку.
     Крім того, звертаємо увагу, що батьки, які не звернулися за отриманням свідоцтва про народження дитини в пологовому будинку мають можливість протягом місяця безкоштовно звернутися у відділи ДРАЦС Закарпатської області для державної реєстрації народження (за видачею свідоцтва про народження).

Начальник Ужгородського
РВ ДРАЦС ГТУЮ
у Закарпатській області
О.Ю.Тищенко

Видео-урок по установке Joomla 3.3 на Денвер.